Hakkımızda

Hakkımızda

30 yılı aşan hizmeti boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi  paylaşmanın heyecanı ile iş konusundaki sorumluluğu, disiplin ve ciddiyetin buluşmasından oluşan bir kuruluştur Kurulduğu günden itibaren hafriyat,dolgu taş,mıcır, nakliye ve inşaat ile ilgili her türlü  hizmet veren uzman kadroya sahip şirketimiz;

Resmi ihale üzeri taahhüt işleri ve Antalya’nın her köşesinde iz bırakan inşaat ve hafriyat işlerinde çalışmış; geçmişin tecrübesini genç teknik kadrosuna yansıtmıştır. Antalya dışında da bir çok şehirde hizmet veren İLERİOĞLU HAFRİYAT çeşitli hes projelerinde rol almış,Karayolları bünyesinde otoban yol köprü inşaatlarındada çalışmıştır.Türkiyenin bir çok maden rezervlerinde makine departmanı ile çalışıp hafriyat üzerinde her türlü tecrübeye sahiptir.

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede sektörde tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Başarı,sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük ve kalite prensibiyle çalışan İLERİOĞLU HAFRİYAT, gösterilen güvenin karşılığında bugün ve gelecekte hizmet vermeye  devam edecektir. 


OSMAN İLERİOĞLU 
İLERİOĞLU İNŞ. HAF. LTD. STİ.